img img
Naujienos img Apie mus rašo img Klauskite img Dažnai užduodami klausimai img Kontaktai img Skelbimai
img  img
img LTEN
img img
img img 


Paieška:  

VĮ Panevėžio miškų urėdijos stumbrynas

img
Naujienos  


Kokius miškus matysime praėjus dešimčiai metų?
2006-12-15

„Kokius miškus matysime praėjus dešimčiai metų?
Visa, kas paliekama pakelėse, išliks ir po metų, ir po trijų, ir net po dvidešimties. Miškininkai negali likti abejingi , kai ištisi plotai miško paklotės užverčiami buitinėmis atliekomis.
Jau ne pirmą kartą VĮ Panevėžio miškų urėdija sulaukia pagalbos iš įvairių įmonių ir organizacijų.
Visureigių klubas „Viesulas Bastūnas“ gruodžio 17 d. skelbia miško ir gamtos tvarkymo akciją "Gerbiu gamtą - Aš Bastūnas. Pasitarę su VĮ Panevėžio miškų urėdijos miškininkais Žaliosios miške tvarkys stovyklavietes, miško pakelėse išverstas šiukšles išveš į sąvartyną. Su gera nuotaika klubo nariai nusiteikę išvalyti ir paruošti nedidelius miško lopinėlius švariam žiemos miegojimui.
„Švarus miškas, į kurį einame ilsėtis ir juo mėgautis, tampa mūsų visuomenės vertybe. Todėl miškininkai tokių akcijų metu nori parodyti ir neigiamas pasekmes. Daug paprasčiau po savęs nieko nepalikti, kad miškas būtų švarus. Daug pigiau, naudin¬giau ir maloniau pailsėjus viską sutvarkyti negu po to organizuoti talkas, kurios kainuoja“, – pastebi urėdas D. Lukoševičius.
Vertėtų prisiminti, kad nuo šiukšlių kenčia miško gyvūnai, o šiukšlių degimas sukelia miško gaisrus. Tik doras požiūris į mišką, ir jame esančias vertybes galėtų priversti visuomenę keistis.


 
Atgal

img img       Svetainę kūrė       Svetainių kūrimas www.proweb.lt
© Panevėžio miškų urėdija